Troepindeling bekend gemaakt

Na weken lang in zenuwen te hebben gezeten, is dan nu eindelijk de troepindeling bekend gemaakt. Alle troepen zijn vernoemd naar Nederlands lekkernijen, zoals dropjes, hagelslag, nonnevotten en worstenbroodjes. De 10 leden die vanuit Scouting Tungelroy meegaan naar de World Scout Jamboree zijn verdeeld in 2 troepen. (Troep Kletskoppen en Troep Nonnenvotten). De volgende leden zitten in troep Kletskoppen: Eva, Joyce, Jana, Rik en Lian. De volgende leden zitten in troep Nonnevotten: Iris, Sabine, Gwen, Rianne en Jelke.

De troepen zijn ook actief op Social Media, wil jij ze volgen dat kan:

Troep Kletskoppen:

Troepnaam: Kletskoppen
Leden van Scouting Tungelroy in deze troep: Eva, Joyce, Jana, Rik en Lian.
Facebook groep: Kletskoppen WSJ 2019
Instagram: Kletskoppen WSJ 2019

 

 

Troep Nonnevotten:

Troepnaam: Nonnevotten
Leden van Scouting Tungelroy in deze troep: Iris, Sabine, Gwen, Rianne en Jelke.
Facebook groep (alleen voor troepleden): Troep Nonnevotten WSJ 2019
Facebook groep:  Volg Troep Nonnevotten naar de World Scout Jamboree in Amerika
Instagram: WSJ2019_nonnevotten

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *